درباره ما | آموزش برنامه نویسی ios

دلیل به وجود آمدن آکادمی برنامه نویسی آی او اس

سلام من سید پویا طاهری هستم ؛ مدیر وب سایت آکادمی برنامه نویسی iOS.

جایی که تلاش می کنیم در کنار هم جدید ترین مطالب برنامه نویسی iOS رو یاد بگیریم.

دلیل اینکه من این وب سایت رو راه انداختم  این هست که در وب فارسی افرادی که علاقه ای به انتشارِ دانش فنی شون داشته باشن کم هست. 

موضوع دیگه ای که باعث شد تا این مجموعه رو راه اندازی کنم ناشناخته بودن برنامه نویسی iOS در بین کسانی که علاقه ای به برنامه نویسی موبایل دارند بود. شاید خیلی ها فکر کنند به علت محدودیت های موجود مثل تحریم ها و یا گرون بودن دیوایس های اپل این کار امکان ناپذیر و یا عملا غیر ممکنه. یا محدود میشه به شرکت هایی که توانایی خرید لپ تاپ های اپل رو دارند.

در این مجموعه می خواهیم به این نقطه برسیم که هیچ غیر ممکنی وجود نداره و همه چیز امکان پذیره.

سید پویاطاهری

تفاوت این مجموعه آموزشی با بقیه مجموعه های مشابه در چیست؟

اولین موردی که باید راجب این وب سایت آموزشی بدونید این هست که به صورت تخصصی راجب برنامه نویسی پلتفرم های اپل به صحبت میشه.

دومین مسئله ای که در این وب سایت میتونید پیدا کنید کاربردی بودن و پروژه محور بودن آموزش هاست. تمام سعی و تلاش ما اینست که با نشون دادن مثال های واقعی شما را با دنیای اپلیکیشن های امروزی آشنا کنیم.

سومین عاملی که باعث تمایز این مجموعه آموزشی میشه تصویری بودن و به خصوص ویدیو محور بودن این آموزش ها هست. به دلیل اینکه تاثیر ویدیو در یادگیری بیشتر از حالت های دیگر است ، سعی می کنیم تا این آموزش ها به این صورت تداوم داشته باشه.

در پایان از شما عزیران می خوام اگر سوالی براتون پیش اومد از طریق راه های ارتباطی موجود ، با ما در تماس باشید.